Zabawa andrzejkowa- Tygryski, Elfy

Utworzono dnia 06.12.2016, 16:39

W środę 23  listopada dzieci z grup Elfy i Tygryski bawiły się na zabawie andrzejkowej połączonej z tradycyjnymi wróżbami. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Następnie rozpoczęła się impreza w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy przy muzyce z pomocą pań wróżyliśmy sobie: z obrączki i różańca, rzucaliśmy monetą do wody, kręcąc butelką przepowiadaliśmy przyszłość, podkreślając, że to tylko zabawa.
      Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości – galaretki z bitą śmietaną przygotowane przez mamy oraz panie pracujące  w grupach Elfy i Tygryski.