Dzień Babci i Dziadka - Grupy Elfy i Tygryski

Utworzono dnia 14.02.2018, 19:04

Dzień Babci i Dziadka na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem. W grupach zerowych dzieci przygotowały do występu grupę kolędniczą, która zaprezentowała Babciom i Dziadkom historię narodzin Jezusa, oplecioną w przepiękne kolędy i pastorałki. Dzieci ubrane w stroje w stylu góralskim składały także staropolskie życzenia, po których niejednej osobie nawet łza zakręciła sie w oku.
Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Na koniec nie zabrakło wspólnego kolędowania, gdzie Alan i Franek z grupy Tygryski przewodzili grając na keybordzie znane wszystkim melodie.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami: laurkami oraz słoikami pełnymi łakoci, które dzieci same piekły dla swoich Babć i Dziadków.