Dzień Babci i Dziadka - Koniczynki

Utworzono dnia 06.02.2018, 19:06

W dniu 26 stycznia 2018 r. Przedszkolaki z grupy "Koniczynki" miały przyjemność powitać w przedszkolu bardzo miłych Gości- swoje Babcie oraz Dziadziusiów. Przygotowania do tego wydarzenia trwały długo. Dzieci z zapałem uczyły się wierszyków, nowych piosenek oraz układów tanecznych, aby jak najpiękniej zaprezentować się przed Gośćmi. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim naszym Gościom z okazji ich święta. Babcie oraz Dziadkowie mogli obejrzeć zimowo- świąteczną inscenizację w wykonaniu swoich ukochanych Wnucząt. Mimo lekkiej tremy Maluszki pięknie zaprezentowały taniec Śnieżynek do "Kołysanki dla Jezuska" oraz "Zimową poleczkę" w wykonaniu Bałwanków. Występ Przedszkolaków wywołał wzruszenie u wielu z naszych Gości. Po zaśpiewaniu tradycyjnego "Sto lat!" nadszedł czas na wręczenie prezentów przygotowanych dla Babć i Dziadków - kalendarzy ze zdjęciami ich wnucząt w odsłonie 4 pór roku oraz na wspólny poczęstunek przygotowany przez Mamusie przedszkolaków. Miło spędzony czas na wspólnej herbatce przyniósł wiele radości Gościom oraz Przedszkolakom. Tak miło spędzony dzień na długo zostanie w naszej pamięci.