Dzień Babci i Dziadka- Żabki

Utworzono dnia 04.02.2018, 19:10

Babcia i Dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego też 25 stycznia wszystkie przedszkolaki z grupy „Żabki” uczciły ich wspaniałe święto i wraz ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie nawiązujące swoją treścią do Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz tego przedszkolaki składały piękne staropolskie życzenia, zatańczyły „Kołysankę dla Jezuska” oraz „Skrzypi wóz”.  Na zakończenie odśpiewały szanownym Gościom „Życzymy, życzymy” oraz tradycyjne „Sto lat”.      Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "małych skarbów”.  Na koniec uroczystości „Żabki” wręczyły Babciom  i Dziadkom własnoręcznie ozdobione kalendarze na cały rok. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i promienne twarze Babć i Dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.