Jesienne przysmaki – Żabki

Utworzono dnia 17.10.2017, 18:29

Sezon na pyszne owoce i warzywa trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Podczas październikowych zajęć Żabki poznały korzyści, jakie daje jedzenie owoców i warzyw. Dlatego też postanowiły samodzielnie przyrządzić pyszną sałatkę owocową oraz owocowe szaszłyki. Po umyciu owoców i rączek, przystąpiliśmy do krojenia, mieszania i degustacji. Sałatka smakowała wyśmienicie! Wielką frajdę sprawiło nam również nakładanie kawałków owoców na patyczki. Z pomocą pań upiekliśmy zdrowe i pachnące cynamonem muffinki marchewkowe, których zapach rozchodził się po całym przedszkolu. Już planujemy kolejną zdrową i smaczną potrawę.