Walentynki w grupie "Koniczynek"

Utworzono dnia 18.02.2018, 19:26

Dzień 14 lutego był znakomitą okazją do poruszenia z "Koniczynkami" tematu naszych uczuć i emocji. Rozmawialiśmy o tym co to jest za święto oraz kogo my obdarzamy uczuciem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Nie zabrakło także piosenek o miłości i przyjaźni oraz serduszkowych rysunków i kolorowanek. Przedszkolaki wykonały specjalne walentynki dla swoich ukochanych rodziców. Na koniec tego obfitującego w serdeczne gesty dnia każde dziecko otrzymało walentynkę- pysznego sedruszkowego lizaka. Dzień Walentynek w grupie "Koniczynek" z pewnością można zaliczyć do udanych.