Wigilia w przedszkolu - Koniczynki i Żabki

Utworzono dnia 02.01.2018, 19:45

22 grudnia w naszym przedszkolu  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Dzieci z oddziałów przedszkolnych "Koniczynki" i "Żabki" wraz z paniami oraz panią dyrektor zebrały sie przy świątecznym stole z białym obrusem, pachnącym siankiem i opłatkiem. Po wspólnej modlitwie życzyliśmy wszyscy sobie miłości, radości, dobroci i spełnienia najskrytszych marzeń. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek wigilijne potrawy smakowały wyjątkowo pysznie. Nie zabrakło również samodzielnie pieczonych pierniczków oraz tradycyjnego makowca. W świątecznej atmosferze, przy wspólnym kolędowaniu wypatrywaliśmy padającego za oknem białego śniegu, pierwszej gwiazdki oraz narodzin małego Jezuska.