Dzień Babci i Dziadzia -Żabki

Utworzono dnia 14.02.2019, 19:41

7 lutego w naszej grupie przedszkolnej odbyło się długo wyczekiwane święto -Dzień Babci i Dziadzia. Szanownych gości powitała Pani Dyrektor. Wnuczęta  przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Chłopcy wystąpili w specjalnym tańcu dla Babć- „Wymarzona”, dziewczynki zaś zatańczyły dla Dziadziusiów taniec z wianuszkami do melodii „Lipka”. Po złożeniu życzeń i odśpiewaniu „Sto lat” przedszkolaki  swoim najbliższym wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.  Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Z pewnością był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.