Dzień mamy i taty- Żabki

Utworzono dnia 06.06.2019, 12:33

31 maja w naszych oddziałach przedszkolnych w Błędowej Tyczyńskiej odbyło się wielkie święto Dzień Mamy i Taty.  Tego dnia nasi wspaniali Goście zostali przeniesieni na wiosenną łąkę. Przedszkolaki z grupy „Żabki” zamieniły się w bociany, motylki, pajączki, koniki polne, żabki i kwiatuszki świetnie wkomponowując się w scenografię przedstawienia. Recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc dzieci wyraziły w ten sposób swoją miłość i wdzięczność dla swoich ukochanych Rodziców. Po przedstawieniu przyszedł czas na gromkie „Sto lat”, wręczenie upominków oraz całusy i przytulasy, którym nie było końca. Rodzice zostali również zaproszeni na słodki poczęstunek. Ten dzień był naprawdę wyjątkowy!!