Dzień Przedszkolaka- Żabki

Utworzono dnia 01.10.2018, 19:39

20 września w naszym przedszkolu grupa  „Żabki” obchodziła ważne święto, a  mianowicie DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.  Były bańki mydlane, rysowanie na balonach oraz zabawy przy muzyce. Poszukiwaliśmy również skarbów oraz wysłuchaliśmy opowiadania pt. „Dzieciaki, wiatr oraz tajemniczy latawiec”. Odsłuchaliśmy oraz zaśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka. A refren tej piosenki brzmiał: Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia. W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z  nami, kto tylko chce. Na koniec dzieciaki dostały medale oraz dyplomy. Dla wszystkich naszych pociech – dużo uśmiechu!!!