Mały miś w świecie wielkiej literatury- Żabki

Utworzono dnia 01.10.2018, 19:51

W piątek 28 września grupa „Żabki” rozpoczęła wielką przygodę z misiem. W tym bowiem dniu zainaugurowaliśmy realizację  projektu  „,Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Przedszkolaki wspólnie wybrały grupowego misia i nadały mu imię Szymuś. Miś będzie odwiedzał naszych maluchów w ich domach, wysłucha czytanych bajek oraz miło spędzi u nich czas. Nasze przygody z Szymusiem będziemy notować w dzienniczku „Małego misia”.
Z tej również okazji, grupę „Żabki” odwiedziła w piątek mamusia naszej Agatki- Pani Madzia i przeczytała dzieciom bajeczkę- oczywiście o misiu. Pani Madzi bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy na kolejne spotkania. Przedszkolakom życzę zaś wielu wspaniałych przeżyć z naszym kolegą- misiem Szymonem ;-)