Obchody 100 lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę - Tygryski i Elfy

Utworzono dnia 20.11.2018, 18:30

11 listopada przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych Tygryski i Elfy uczestniczyły w gminnych obchodach 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Domu Dziedzictwa Kulturowego w Chmielniku. Grupa młodsza zaprezentowała się w piosence pt. "Dlaczego Ojczyzna" oraz zatańczyła krakowiaka, zaś starszaki zaśpiewały piosenkę pt. "Co to jest Niepodległość" i zatańczyli poloneza.  Występy przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Obchody Święta Niepodległości były dniami pełnymi radości , a dzięki udziałowi w tej uroczystości dzieci od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, symboli narodowych i szacunku do kraju ojczystego.