Pasowanie na przedszkolaka- grupa Żabki

Utworzono dnia 22.11.2018, 20:48

15 listopada najmłodsza grupa przedszkolna „Żabki” została uroczyście pasowana na Przedszkolaka. W trakcie uroczystości dzieci oprócz tego ,że stały się przedszkolakami pokazały swoim rodzicom, że są prawdziwymi patriotami i Polakami. W odświętnych strojach przepięknie zaprezentowały się zebranym gościom w repertuarze przedszkolno- patriotycznym, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły dwie poleczki i „Dumkę na dwa serca”. Po części artystycznej przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i pani wicedyrektor Małgorzata Jaworska dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców.