Piknik rodzinny "Trójkowa przedszkolandia"

Utworzono dnia 25.06.2019, 16:08

16 czerwca odbył się kolejny już w naszej szkole Piknik rodzinny „Trójkowa przedszkolandia”. Piknik był doskonałą  okazją do wspólnej zabawy, rywalizacji sportowej i spotkań rodzinnych dla wszystkich. Licznie przybyli goście dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców oraz nauczycieli mogli skorzystać z bogatego programu pikniku, na który składały się:
-zabawy dzieci na dmuchańcach
-przejażdżki kucykiem
-stoisko Avon
-loteria fantowa,
-poczęstunek ( pyszne wypieki mam ,kiełbaski z grilla, hamburgery, wata cukrowa i popcorn).
Wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć również wspaniałe występy grup przedszkolnych oraz - „Mini talent show” czyli występy dzieci z klasy III oraz Brajana Buczka w koncercie wokalno-gitarowym, Alanka Miękisza i Frania Muriasa w koncercie keybordowym. Nie zabrakło konkursów rodzinnych, przeciągania liny oraz wesołych zabaw z animatorkami.

Wszystkim zaangażowanym rodzicom, nauczycielom i sponsorom nagród serdecznie dziękujemy!!!