Spotkanie z Policją w grupie Tygrysków i Elfów

Utworzono dnia 20.11.2018, 09:32

W dniu 31 października grupę Tygrysków i Elfów odwiedzili panowie policjancji. Podczas spotkania przypomnieli oni naszym przedszkolakom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a także numer alarmowy oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomymi. Przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem oraz jak zachować się w razie ataku grożnego psa. Największą radość sprawiła dzieciom prezentacja policyjnego wyposażenia. A chłopcy chcieli dowiedzieć się jaką drogę trzeba pokonać aby zostać policjantem. Bardzo dziekujemy panom policjantom za wizytę.