Wizyta Mikołaja - Elfy i Tygryski

Utworzono dnia 30.01.2019, 16:21

Wizyta Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura nakreśliła pytanie: czy uda i się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola skoro nie ma śniegu? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola zaraz z rana 6 grudnia 2018.

Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał piosenek przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach: wszystkie dzieci zostały poczęstowane łakociami. Mikołaj zaprosił dzieciaki do kina na film pt. ,, Grinch", na który dzieci pojadą 10 grudnia 2918, czyli w poniedziałek. Mimo, że musieliśmy pożegnać Mikołaja, na twarzach dzieci jeszcze długo gościł uśmiech. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku...