Wizyta Pani Weterynarz grupa Żabki i Koniczynki

Utworzono dnia 09.05.2019, 14:37

W kwietniu nasze przedszkole odwiedziła Pani weterynarz ze swoim przyjacielem – psiakiem, który wabi się Mija. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się o pracy weterynarza oraz jak należy dbać i pielęgnować zwierzęta domowe. Duża frajdą dla dzieciaków była możliwość posłuchania za pomocą słuchawek lekarskich jak bije serce pieska. Dzieci dowiedziały się również co zawiera torba lekarka, poznały sporo narzędzi lekarskich, którymi posługuje się Pani weterynarz. Na zakończenie spotkania dzieci od naszego gościa otrzymały różne zadania dotyczące opieki nad pieskami. Zajęcia bardzo podobały się przedszkolakom i na długo zostaną w  pamięci.