Wyjazd do CafeSłodziak – grupa Żabki i Koniczynki

Utworzono dnia 20.05.2019, 19:14

W piękny majowy dzień grupy przedszkolne „Żabki” oraz „Koniczynki” wraz z paniami wyruszyły do Rzeszowa na pierwszą wspólną wycieczkę. Udaliśmy się do CafeSłodziak, gdzie spędziliśmy dużo czasu na zabawie oraz nauce. Uczestniczyliśmy w warsztatach zdrowej żywności, poznaliśmy piramidę żywności i wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że zdrowo znaczy pysznie!  Były różnorodne rebusy, pląsy w piłeczkach, trudny tor przeszkód oraz dużo zabawy na placu zabaw. Największą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntów, przejść, zjeżdżalni i basenów z kolorowymi kulkami. Niespodzianką okazało się, także wiele ciekawych urządzeń typu: armatki z kulkami, ścianka wspinaczkowa i mini pojazdy dla przedszkolaków. Punktem kulminacyjnym było ozdabianie według własnego pomysłu babeczek, które były przeróżne, kolorowe oraz bardzo smaczne. Największą frajdą była również przejażdżka wielkim fioletowym autobusem.Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i pełni niezapomnianych wrażeń z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domu.