Wyjazd na spektakl teatralny na Uniwersytet Rzeszowski – „Żabki” i „Koniczynki”

Utworzono dnia 25.06.2019, 16:01

13.06.2019 r. najmłodsze grupy przedszkolne wyruszyły na wycieczkę do teatru  na spektakl wystawiony przez Teatr Współczesny z Krakowa pt. .,,Detektyw i Przyjaciele". Bohater spektaklu to sympatyczny detektyw Mądra Sówka. Detektyw zagadki kryminalne rozwiązuje w mig. .Jego jedynym orężem w walce ze złoczyńcami jest: kaktus w doniczce i intelekt. Tym razem z problemem zgłasza się Hrabina Pospieszalska,  której ktoś ukradł czas. Dzieci wraz z detektywem próbują rozwiązać zagadkę.

Po spektaklu zostaliśmy zaproszeni do radia uniwersyteckiego gdzie mieliśmy okazję poznać redaktorów, zobaczyć jak wygląda studio nagraniowe oraz pozdrowić wszystkich na antenie.