Bal karnawałowy u Żabek i Koniczynek

Utworzono dnia 12.02.2020, 11:13

29 stycznia w naszych grupach przedszkolnych odbył się długo wyczekiwany  bal karnawałowy. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Zobaczyć też można było Godżille, piżamersa, bohaterów psiego patrolu czy kościotrupka. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci, a rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki szalały w rytm dziecięcej muzyki, brały udział w zabawach i konkursach. Po wspaniałej zabawie dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Na zakończenie odbył się oczywiście słodki poczęstunek.