Dzień Babci i Dziadzia – grupa Żabki

Utworzono dnia 07.02.2020, 19:14

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie – tak, to nasze kochane babcie i wspaniali dziadziowie.

28 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadzia. W przepięknej świątecznej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Poprzez wiersz, piosenkę i taniec oraz wspólne kolędowanie mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadziów na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu i  radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadziów dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania oraz chwile spędzone wspólnie z wnukami. Aż łezka kręciła się w oku.