Dzień Misia- Elfy

Utworzono dnia 20.12.2019, 07:27

W dniu 25 listopada 2019 przedszkolaki z grupy Elfy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami uszyły misie, które obecnie zdobią kącik ,, Książeczka na skrzydełkach", oraz podczas zajęć wykazały się znajomością misiowych zwyczajów.  Znają też większość misiów występujących w bajkach. Na koniec wspólnie - jak przystało na misiowych przyjaciół - przygotowaliśmy słodki poczęstunek ... czekoladowe muffinki. był to bardzo miły i słodki dzień.