Dzień Pluszowego Misia - Tygryski

Utworzono dnia 16.12.2019, 18:26

25 listopada w naszym odddziale obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.  Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy z misiami, pląsy, poznały historię święta. Dzieci bawiły się przy piosenkach : ,,Dwa malutkie misie", ,,Jadą, jadą misie", Misie dwa". Wykonały pracę plastyczno - techniczną ,,Wesoły Miś". Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom oraz możliwość zabawy z pluszakiem.