Dzień Przedszkolaka - Elfy i Tygrysy

Utworzono dnia 04.10.2019, 17:28

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, gdyż w tym właśnie dniu obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu grupa Elfów i Tygrysków hucznie świętowała. Obie grupy wspólnie bawiły się przy muzyce. Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci tańczyły, śpiewały brały udział zabawach integracyjnych. W dalszej części uroczystości solenizanci zostali zaproszeni na seans filmowy do przedszkolnej sali. Nie zbrakło także słodkości. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale.

Był to dzień niezapomnianych wrażeń. Wszystkim przedszkolakom życzymy wiele uśmiechu i radości.