Listopadowa magiczna moc bajek z mamą Agatki

Utworzono dnia 25.11.2019, 19:43

W ramach realizowanego przez nas projektu „Magiczna moc bajek” wykonaliśmy kolejne zadania przewidziane na miesiąć listopad ;-)  Zaprosiliśmy mamusię Agatki, która jak zwykle przepięknie przeczytała nam bajkę „Franklim mówi kocham Cię”. Dużo rozmawialiśmy na temat miłości i przyjaźni. Zastanawialiśmy się kto to jest przyjaciel i jakie cechy powinien posiadać. Wspólnie wykonaliśmy „Kwiat Przyjaźni’.   Słuchaliśmy przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół oraz baśni „Królowa śniegu”. Rozwiązywaliśmy zagadki, ułożone przez nauczyciela, na temat dzieci z grupy, ze szczególnym wyodrębnieniem pozytywnych cech każdego przedszkolaka.Urządziliśmy wesołe zawody w parach. To naprawdę wyjątkowy projekt i nie możemy się doczekać jego kolejnych odsłon.