„Magiczna moc bajek” – grupa Koniczynki

Utworzono dnia 06.11.2019, 14:44

W październiku rozpoczęliśmy bajkową podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni, poprzez udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym  „Magiczna Moc Bajek”. Co miesiąc czekają na nas niezwykłe zadania do wykonania, które mają na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Pierwszym zadaniem,  w które zaangażowała się także Pani  Ewelina – mama Oli, czytając pięknie bajkę o Kopciuszku , było omówienie tak ważnych wartości jak szacunek i pomoc drugiemu człowiekowi. Po przeczytaniu i omówieniu bajki, wcieliliśmy się w rolę Kopciuszka – mieliśmy bardzo trudne zadanie, jakim było oddzielenie ziaren kawy, ciecierzycy i ryżu. Dopiero po skończonej pracy mogliśmy wyprawić kopciuszka na bal karetą wykonaną z dyni. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zadania Projektu.