Pasowanie na Przedszkolaka – „Koniczynki” i „Żabki”

Utworzono dnia 12.11.2019, 07:09

30 października w naszym przedszkolu miało miejsce ogromne wydarzenie jakim jest Pasowanie na Przedszkolaka. Najmłodsza grupa „Koniczynki” została powitana przez starszą grupę „Żabki”, która przygotowała piękny występ artystyczny. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, wierszyki oraz wytęp instrumentalny. Również najmłodsi z grupy „Koniczynki” mogli zaprezentować przed zaproszonymi gośćmi – rodzicami, to czego nauczyli się w przedszkolu. Przedszkolaki pięknie recytowały wierszyk, śpiewały piosenkę oraz wykonały taniec. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor oraz ślubowanie. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń przedszkolaki  udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.