Przygotowania do świąt - Żabki

Utworzono dnia 09.01.2020, 16:54

Grupa „Żabki” jak co roku solidnie przygotowywała się do Świąt Bożego Narodzenia.  W przedświateczny tydzień w naszym przedszkolu przepieknie pachniało pierniczkami, które wspólnie upiekliśmy i ozdobiliśmy. W kolejnych dniach ubraliśmy naszą wspaniałą choinkę i przystroiliśmy szopkę. 20 grudnia wspólnie zasiedliśmy do Wigilii. Słuchając pięknych polskich kolęd dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia.  Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.