Święta w grupie Elfy

Utworzono dnia 06.02.2020, 10:57

Przedświąteczny czas, jest czasem intensywnej pracy, porządków, wypieków oraz poszukiwaniem wymarzonych prezentów dla bliskich. W domach pojawiają się już pięknie udekorowane choinki, świąteczne karki z życzeniami; a w naszym przedszkolu również przygotowujemy się do świąt. W magię świąteczną wprowadziły nas kolędy, wykonywane własnoręcznie ozdoby choinkowe oraz wspólne pieczenie pierników. Przedszkolaki z radością biorą udział w tych przedświątecznych pracach i z niecierpliwością oczekują Świąt Bożego Narodzenia. Chętnie uczestniczyły również w Szkolnej Wigilii, oraz podzieliły sie opłatkiem przy wspólnym przedszkolnym stole.