Gala Osiągnięć Uczniowskich

Utworzono dnia 22.06.2023, 18:41

Uczniowie naszej Szkoły mają wiele talentów. Nie tylko uczestniczą w zajęciach szkolnych, ale również rozwijają swoje pasje , zainteresowania i realizują różne projekty. Cieszymy się ich sukcesami i osiągnięciami . 22 czerwca  2023 r. odbyła się w naszej szkole Gala osiągnięć uczniowskich oddziałów przedszkolnych i klas I-III . Uczniowie mieli okazję zaprezentować się w przygotowanym repertuarze literacko – muzycznym, który poprowadziły przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego. Dzieci z uśmiechem odbierały zasłużone dyplomy i nagrody za całoroczną pracę. Dziękujemy za kolejny rok i życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.