Aukcja wielkopostna w szkole

Utworzono dnia 24.04.2023

W marcu, wzorem z lat ubiegłych,  w naszej szkole została zorganizowana aukcja wielkopostna. Celem  tego działania w tym roku  było pozyskanie funduszy na różne formy wsparcia dla osób poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Ogłoszenie akcji spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony całej społeczności szkolnej  - uczniowie przynieśli wiele przedmiotów ( ozdób do domu, gier, zabawek, artykułów papierniczych) i hojnie uczestniczyli w ich licytowaniu. Licytacja zakończyła się sukcesem, wszystkie przedmioty znalazły swojego właściciela, uzyskaliśmy 901, 46 PLN. Cały zysk został przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.  Aukcja została przygotowana i przeprowadzona przez członków Szkolnego Koła Wolontariatu z klasy 8 pod kierunkiem opiekunów Koła.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie, hojność i dobre serce!