Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 12.04.2023

23 lutego 2023 r. w naszej szkolnej bibliotece odbył się Konkursu Pięknego Czytania. Jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Każda klasa miała swoich przedstawicieli. 28 uczestników rywalizowało w zakresie konkursowych wymagań, jak: płynność czytania, tempo, artykulacja i modulacja głosu, stosowanie znaków przestankowych, które weryfikowała komisja konkursowa, w składzie: pani Monika Wójcik, pani Anna Habaj oraz pan Piotr Półtorak.

Ostatecznie wyłoniono i grupę laureatów w dwóch  kategoriach wiekowych: Nagrody i dyplomy wręczyła pani dyrektor na forum szkoły. Co ciekawe, w gronie zwycięzców znalazł się również chłopiec z Ukrainy, który już doskonale czyta w naszym języku.

Kategoria klas I - III

Kategoria klas IV - VIII

Joanna Bolanowska kl. II

Lena Puzio kl. III

Volodymyr Kytaiev kl. III

Marcel Ostrowski kl. Ia

Filip Ostrowski kl. VIII

Ksawery Lekki kl. V

Zuzanna Króżel kl. V

Dominik Malinowski kl. VI

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników tego konkursu, gdyż każdy z nich sprostał niełatwym  wymaganiom regulaminu. Zachęcamy do doskonalenia umiejętności czytania, która pozwala na sprawniejsze posługiwanie się polszczyzną oraz na lepsze rozumienie i właściwą interpretację czytanego tekstu.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 12.04.2023, 18:25

23 lutego 2023 r. w naszej szkolnej bibliotece odbył się Konkursu Pięknego Czytania. Jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Każda klasa miała swoich przedstawicieli. 28 uczestników rywalizowało w zakresie konkursowych wymagań, jak: płynność czytania, tempo, artykulacja i modulacja głosu, stosowanie znaków przestankowych, które weryfikowała komisja konkursowa, w składzie: pani Monika Wójcik, pani Anna Habaj oraz pan Piotr Półtorak.

Kategoria klas I - III

Kategoria klas IV - VIII