Warsztaty "Jesienne kompozycje w donicach"

Utworzono dnia 04.09.2022

Grupa nieformalna "Aktywna Trójka" pod patronatem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju i Promocji wsi Błędowa Tyczyńska rozpoczęła realizację inicjatywy Warsztaty ekologiczne "Zielono mi". Projekt jest sfinansowany ze środków Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych.

W przedostatni dzień wakacji uczniowie SP3 w Chmielniku zostali zaproszeni do udziału w pierwszym z serii trzech warsztatów,  podczas którego wykonali piękne, kolorowe "Jesienne kompozycje w donicach". Warsztaty poprowadziła p. Halina Murias, pomagając uczestnikom w efektownym doborze roślin do kompozycji, których podstawą były oczywiście wrzosy. Każdy z uczestników warsztatów własnoręcznie przygotowaną kompozycję otrzymał w prezencie. Część z wykonanych prac posłużyła do udekorowania wejścia głównego naszej szkoły.  Mamy nadzieję, że będą one cieszyć oko społeczności szkolnej przez całą jesień.

„Inicjatywa pod nazwą "Warsztaty ekologiczne : "Zielono mi"" jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.”

Warsztaty "Jesienne kompozycje w donicach"

Utworzono dnia 04.09.2022, 20:44