Przedstawienie pt. „Łakocie dla Jasia i Małgosi” grupa "Żabki" i "Słoneczka"

Utworzono dnia 22.04.2024

25 marca w naszym przedszkolu w grupach „Żabki” i „Słoneczka” gościliśmy aktorów Teatru Krak Art, którzy zaprezentowali bajkę pt. „Łakocie dla Jasia i Małgosi”. Adaptację znanej baśni braci Grimm przedstawiono w nieco innej konwencji, nadając jej charakter profilaktyczny. Dzieci miały okazję utrwalić zasady zdrowego odżywiania oraz bezpiecznego zachowania w kontakcie z obcymi. Przedstawienie było również okazją do utrwalenia wiadomości przyrodniczych oraz zrozumienia sensu wartości takich jak dobro, przyjaźń czy współpraca. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, chętnie uczestniczyły w proponowanych przez aktorów zabawach tanecznych.

Przedstawienie pt. „Łakocie dla Jasia i Małgosi” grupa "Żabki" i "Słoneczka"

Utworzono dnia 22.04.2024, 21:00