Pasowanie na przedszkolaka- Żabki

Utworzono dnia 02.12.2016, 15:46

W dniu 24 listopada odbyła się nasza pierwsza  ważna uroczystość przedszkolna - Pasowanie na Przedszkolaka. Na imprezę zostali zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości. Następnie z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły przygotowany program artystyczny, którego głównym bohaterem był najlepszy przyjaciel dzieci - miś. Swoim występem Żabki przekonały wszystkich zaproszonych gości, o tym, że zasługują na miano przedszkolaka. Doskonale zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec, a wyrazem uznania były gromkie brawa publiczności. Następnie po przyjęciu ślubowania Pani Dyrektor  wielkim lizakiem pasowała dzieci na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz słodki upominek. Z pewnością ten dzień na długo utkwi w pamięci naszych podopiecznych.