Andrzejki- Tygryski i Elfy

Utworzono dnia 14.12.2018, 19:26

W dniu 29 listopada w grupie Elfów i Tygrysków odbyły się Andrzejki. Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą przedszkolaki miały okazję sprawdzić co przyniesie im przyszłość przepowiedziana przez cyganki – panie Agnieszkę, Anetę i Halinkę. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, poznał zawód przyszłości oraz wylosował przepowiednię Cyganki Agnieszki. Pośród przedszkolaków wybrani zostali królowa oraz król balu.  Największą atrakcją jednak okazała się zabawa „gorące krzesła”, w której przedszkolaki rywalizowały ze swoimi paniami o zwycięstwo.  Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.