Dzień Kolorowej Skarpety Grupa Tygrysów i Elfów

Utworzono dnia 11.04.2019, 18:54

21marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień osób z Zespołem Dawna. Podczas krótkiej pogadanki z przedszkolakami udało nam się ustalić, że każdy z nas jest na swój sposób inny, różnimy się pod wieloma względami i ta inność jest naturalną rzeczą. Osoby z Zespołem Dawna żyją wśród nas. Tak jak my bawią się, śmieją i spełniają swoje marzenia. Dopełnieniem obchodów Światowego Dnia Zespołu Dawna było założenie dwóch niepasujących skarpet, symbolizujących niedopasowane chromosomy. W ten sposób chcieliśmy pokazać, że integrujemy się z osobami z Zespołem Dawna.