Przegląd piosenki "Na pogodę i niepogodę"- Żabki i Koniczynki

Utworzono dnia 05.04.2019, 17:31

We wtorek 2-go kwietnia 3 dzieci z grupy „Żabki” oraz 3 dzieci z grupy „Koniczynki” uczestniczyło w Przeglądzie piosenki przedszkolnej „Na pogodę i niepogodę” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Chmielniku. Julcia, Michałek i Karolek oraz Kinia, Franio i Ksawcio pięknie zaprezentowali się śpiewając piosenki oraz recytując wiersze. Oprócz naszych występów mogliśmy oglądać występy przedszkolaków z Zabratówki, Woli Rafałowskiej, Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz występy organizatorów. W trakcie przeglądu panowała wspaniała atmosfera, wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i zebrali gromkie brawa. Po wręczeniu dyplomów i upominków przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek. To był bardzo mile spędzony czas za który serdecznie dziękujemy!