Śniadanie wielkanocne w przedszkolu - Tygryski i Elfy

Utworzono dnia 10.05.2019, 16:36

24 kwietnia tradycyjnie w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Śniadanie Wielkanocne”. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania. Wcześniej wspólnie z nauczycielkami dekorowały sale, malowały pisanki, siały owies i rzeżuchę. Przed rozpoczęciem wspólnego śniadania ksiądz poświęcił świąteczne posiłki a Pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom i  nauczycielom ciepłe życzenia świąteczne.  Przedszkolaki z obydwu grup przedszkolnych w odświętnych strojach zasiadły do stołu, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia.   Śniadanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze.