Wizyta mamy Macieja- Elfy i Tygryski

Utworzono dnia 13.03.2019, 19:55

25 stycznia 2019 dzieci z grup Elfy i Tygryski  miały okazję zobaczyć różne rodzaje  modeli samolotów oraz zaczerpnąć wiedzy z dziedziny lotnictwa, a to za sprawą wizyty Pani Kingi Wójtowicz, która od lat zajmuje się ta dziedziną  i jest w niej specjalistą. Pani Kinga opowiedziała dzieciom jakie rodzaje samolotów konstruuje się w nas na Podkarpaciu w ,, Dolinie Lotniczej", oraz zaprezentowała nam prezentację multimedialną ukazującą rodzaje lądowania, wygląd samolotu od wewnątrz, zachęciła dzieci do zabaw konstrukcyjnych, majsterkowania, rozwijania umiejętności konstruktorskich. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w tym spotkaniu.