Dzień Postaci z Bajek – „Koniczynki”

Utworzono dnia 12.11.2019, 07:21

5 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia przedszkolaki przebrały się za swoją ulubioną postać z bajki, nie zabrakło więc księżniczek, wróżek, strażaka Sama, piesków z Psiego Patrolu, myszek Mini i innych wspaniałych kreacji. Wszyscy świetnie bawili się podczas pląsów i różnych zabaw w rytmie bajkowej muzyki.. Tego dnia udaliśmy się również do biblioteki, gdzie wysłuchaliśmy bajki czytanej przez panią Agnieszkę – bibliotekarkę. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości, a jednocześnie dostrzegliśmy jak ważne są bajki, i że warto po nie często sięgać i do nich powracać.