Świąteczne przygotowania w grupie Koniczynki

Utworzono dnia 21.01.2021, 11:06

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne i radosne święta w naszej tradycji, dlatego same przygotowywania do nich wprowadzają wszystkich w miłą i magiczną atmosferę. Tak samo było i w tym roku w naszym przedszkolu. Z wielkim zaangażowaniem przedszkolaki z Paniami przygotowywały się do tych wyjątkowych świąt poprzez różne działania. W tych dniach przedszkolaki wykonywały wiele prac plastycznych związanych z tradycjami bożonarodzeniowymi, które można było podziwiać na wystawie prac w przedszkolu. Nieodłącznym elementem świąt jest pieczenie pierników i ozdabianie choinki. Dzieci z dużym zaangażowaniem ozdabiały piernikowe ciastka według własnego pomysłu oraz z radością ubierały przedszkolną choinkę, dlatego jest w tym roku wyjątkowo piękna!