Dzień dziecka cd

Utworzono dnia 06.06.2021, 17:28
1.06.dzieci zamieniły się w Bajkowych Piratów. Na poczatku każde dziecko wylosowało balon w którym kryła się nazwa bajkowej postaci w która zamieniało się dziecko. Aby to zrobić musiało pokolorować wcześniej przygotowaną maskę. Następnie za pomocą mapy i wskazówek zostawionych w różnych miejscach rozpoczęło się poszukiwanie skarbu. Dzieci miały do wykonania osiem zadań. Każde zadanie ukryte było w innym miejscu.Zadania:
-pomalowanie masek
-dopasowywanie rozmytych zdjęć do kolorowych obrazków
-układanie puzzli
-odgadywanie bajkowych zagadek
- zatańczenie remiksu dziecięcych piosenek
-odnalezienie magicznych rzeczy potrzebnych Enchantimals do czarodziejskiej zupy
-podzielenie wybranych postaci z bajek na dobre i złe postacie i uzasadnienie swojego wyboru
-pomoc Kopciuszkowi w oddzieleniu kaszy od fasoli
Po wykonaniu wszystkich zadań, zmęczone ale szczęśliwe dzieciaki odnalazły skarb w którym czekały na nich słodkie lizaki!!!