DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE 0A - ZDOBYWCY

Utworzono dnia 12.12.2021, 13:06

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.  W oddziale Zdobywców świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień 26 listopada. W tym dniu pluszowe Misie były głównymi bohaterami zajęć i naszymi honorowymi gośćmi w przedszkolu. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic.