Świąteczne przygotowania w grupie Odkrywców

Utworzono dnia 04.01.2022, 11:54

Miesiąc grudzień jest szczególnym miesiącem, gdyż czekamy z utęsknieniem na Święta Bożego Narodzenia. Dla większości z nas ten czas poprzedzony jest specjalnymi przygotowaniami. Również w naszej grupie przedszkolaki w oczekiwaniu na ten niezwykły czas uczyły się kolęd i pastorałek, z zapałem i zaangażowaniem realizowały zadania z kalendarza adwentowego. Z powodzeniem udało się nam upiec pierniczki, które własnoręcznie zostały ozdobione przez dzieci i zdobiły wigilijne stoły w domach Odkrywców (smakowały też wyśmienicie :)). Samodzielnie również ubraliśmy naszą choinkę, na której zawisły własnoręcznie wykonane przez dzieci ozdoby i pierniczki, a w naszej sali stanął prawdziwy świąteczny kominek.