,,Projekt Bocian”

Utworzono dnia 12.10.2022, 18:51

Grupa Zdobywcy dołączyła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Projekt Bocian”. Projekt  ma na celu uwrażliwienie dzieci na otaczający świat, zapoznanie ze środowiskiem, w którym bytują bociany, kształtowanie opiekuńczej postawy wobec zwierząt, rozwijanie kompetencji językowych i matematycznych , kształtowanie wyobraźni artystycznej, rozwijanie zainteresowania własnym regionem oraz kulturą.

Projekt realizowany jest od września do maja w roku szkolnym 2022/2023, poprzez wykonywanie zadań umieszczanych na początku każdego miesiąca na Facebooku ,,Projekt Bocian”.

Co miesiąc przedszkolaki będą otrzymywać list, w którym Bocian opowie o zadaniu na dany miesiąc. W miesiącu wrzesień przedszkolaki wykonały pierwsze zadanie projektowe ,,Niestandardowy portret Bociana”.